Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH

/, news/Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH

W dniach 29-30 czerwca 2019 r.  w Minikowie odbyły się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH, które są jednymi z ważniejszych wystaw rolniczych w Polsce i największe w północnej części kraju. To idealna szansa dla rolników do zapoznania się z nowościami technologicznymi, odwiedzenie wystawy zwierząt gospodarskich, czy zaprezentowanie nowych odmian roślin rolniczych dostępnych na krajowym rynku nasiennym.

Największą atrakcją  była prezentacja ponad 200 odmian wielu gatunków roślin uprawnych, przygotowana przez firmę ROLNAS.

Rolnicy mogli podziwiać dostępne odmiany, które wyrosły  z kwalifikowanych nasion. Wśród wystawców byli członkowie PIN.

Musimy walczyć bardzo twardo, by nasi rolnicy byli traktowani w ramach UE sprawiedliwie, tzn. aby polski rolnik otrzymywał świadczenia przynajmniej na średnim poziomie UE – mówił Prezydent RP Andrzej Duda w Minikowie (woj. kujawsko-pomorskie). Para Prezydencka wzięła tu udział w inauguracji Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH.

Podczas targów Prezydent Andrzej Duda wręczył wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie AGROLIGA,     w kategorii: Firma – Przedsiębiorstwu Nasiennemu ROLNAS z Bydgoszczy na ręce Prezesa L. Chmielnickiego.

 

2019-07-18T11:17:07+00:00