Forum Nasienne w 2022 r.

/, nadchodzące wydarzenia, news/Forum Nasienne w 2022 r.

Forum Nasienne w 2022 r.

W dniu 18.02.2022 r. odbędzie się FORUM NASIENNE


Forum Nasienne organizowane przez Polską Izbę Nasienną we współpracy z Instytutem Ochrony Roślin – Państwowym Instytutem Badawczym w Poznaniu na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń branży hodowlano-nasiennej w Polsce. Impreza kolejny raz jest elementem Konferencji Ochrony Roślin – 62 Sesji Naukowej IOR-PIB w tym roku pod hasłem „Europejski Zielony Ład a przyszłość ochrony roślin.
Forum Nasienne na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń naszej branży i stanowi platformę transferu wiedzy pomiędzy naukowcami a praktykami. Po raz kolejny przyjdzie nam się spotkać wspólnie w formule online. Tym razem do dyspozycji uczestników zostanie oddana specjalna platforma, która umożliwi uczestnikom udział w prelekcjach wygłaszanych przez prelegentów oraz udział w wspólnej dyskusji za pośrednictwem specjalnego czatu.
Wydarzenie będzie miało charakter otwarty dla wszystkich chętnych, a dzięki sponsorom będzie ono darmowe. Do wzięcia udziału w wydarzeniu wystarczy dokonać rejestracji poprzez poniższy link. Rejestracja umożliwia udział w całej konferencji organizowanej przez Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu.

Program Forum Nasiennego

REJESTRACJA

2022-02-07T13:54:26+00:00